Çiçeklenme Zamanı

Güzel ve bitmeye yakın bir pazar gününden herkese merhaba :)Daha önce yazmış olduğum yazıları yayınlamak üzere oturmuştum ki bilgisayar başına, vazgeçtim. Çünkü fark ettim ki, şu an hiç öyle bir ruh halinde falan değilim.

Çiçekli bir haldeyim :)

Çiçekli ne demek mi? Çiçekli işte, öyle renkli, inançlı, deli gibi bi şeyler bi şeyler işte;)


Çok şükür 23 Nisan' ı da sağa salim atlatmış bulunmaktayım. Hayır zannedersiniz ki, üzerimde fazladan 30 kilo vardı, şimdi onu verdim ve rahatladım.  Oh miss :)

Bayram için halk oyunları çalıştırdığım miniklerim vardı da benim. Nasıl yük  olduysa artık omzuma. Atlattık gitti güzelce, çok şükür ;)Herkese mutlu, bol gülüşlü haftalar diliyorum şimdiden. Siz de şayet, fazladan, size ait olmayan kiloları kendinize yamamaya çalışıyorsanız, sakın yapmayın öyle şeyler. Delilik ayol!

Yazamadığım bu uzun zaman dilimlerinde neler yaptığımı ve ruh hallerimi ise önümüzdeki günlerde paylaşacağım sizinle. Ama yukarıda da dediğim gibi, şimdi değil. Her şeyi zamanında yazmak gerekiyormuş meğer.

Bugünden itibaren, çiçeklenme zamanı, renklenme zamanı, inanma zamanı!

Şöyle kıvırmalık, oynamalık, kıpır kıpır bir şarkıyla bitiriyorum şimdilik yazımı…

3 yorum:

  1. aman sabahlar olmasın ❤️❤️

    YanıtlaSil
  2. Ne tatlı olmuş çocuklar maşallah. Tabii onlar o sahneye çıkana kadar hatta sahneden inene kadar neler çekmişsindir tahmin edebiliyorum :) Sevgiler.

    YanıtlaSil

Şişt pişt, orada olduğunu biliyorum!
Yorumların benim için çok önemli, öyle okuyup okuyup kaçmak yok;)

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı